Güvenliğiniz İçin Güvenilir Dost

Site Kullanımı

Hukuksal bilgiler verme ve hukuki kaynaklara ulaştırma amaçlı HEDEF GÜVENLİK ANONİM ŞİRKETİ web sitesinin danışma hizmeti vermek gibi bir işlevi bulunmamaktadır.

Sitenin içeriğini oluşturan yazı, resim ve sair malzemeler bu malzemeleri hazırlayanların sorumluluğu içerisindedir. Bununla birlikte sorumluluk bilgilerin güncelliği ve yorumların doğruluğu konusunda garanti verildiği anlamına gelmez.

Siteye konulan her türlü yazı, resim ve sair malzemeler kaynak belirtilmeden herhangi bir biçimde kullanılamaz. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.

Siteye giren ve çıkan ziyaretçilerin IP numaraları kayıtlanmakta olup, ziyaretçi defteri ve benzeri alanlarda yazı yazan site ziyaretçilerinin bu alanlara koydukları yazı, resim ve sair bilgilerin hukuki, cezai sorumluluğu bu yazı ve resimleri koyanlara aittir. Resmi makamlar yürütülen hukuki ve cezai tatbikat durumları müstesna olmak üzere ziyaretçi bilgileri saklıdır.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen, tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, müstehcen, kaba, nefret dolu yada çok miktarlarda istenmeyen; sattığınız veya aracı olduğunuz bir "ürünün ve/veya hizmetin" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar; din, dil, ırk ayrımına yönelik mesajlar göndermek ve materyaller kullanmak; site yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

Site Yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptirler.

Sitenin kullanımı esnasında üçüncü şahısların neden olduğu nedenlerden kaynaklanan zararlardan site sorumlu değildir. Bu sitenin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisi bulunmamaktadır.

Site, bilgilerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, zamanında olmalık, güvenilirlik ya da başka açılardan hiçbir garanti vermez.

Site içeriğindeki linkler vasıtası ile ulaştığınız web sayfalarından bilgisayarınıza gelen zararlardan da site hiçbir şekilde sorumlu değildir. Site kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı Site yöneticilerine aittir.

İşbu siteye giren herkes, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na göre özel nitelikli kişisel verilerinin HEDEF GÜVENLİK A.Ş. tarafından her türlü ortamda işlenmesine ve dağıtılmasına açıkrızası olduğunu, hiçbir baskı altında kalmaksızın ve süresiz olarak izin verdiğini kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

Size mail olarak gelebilecek mesaj (ve varsa ekleri) gizli bilgi içermektedir ve sadece gönderilen kişiye yöneliktir. Söz konusu e-postanın muhatabı değilseniz veya içeriği ile ilginiz yoksa, Hedef Güvenlik A.Ş.’nin onayı olmaksızın bu mesajın okunması, değiştirilmesi, kopyalanması, üçüncü kişilere açıklanması, yayınlanması, ifşa edilmesi veya iletilmesi yasaktır. Söz konusu mesajın gönderilmek istendiği kişi değilseniz (ya da ilgili e-posta'yı yanlışlıkla aldıysanız), lütfen yollayan kişiyi hemen haberdar ediniz ve mesajı sisteminizden derhal siliniz. E-posta iletiminin güvenli veya hatasız olduğunun garantisi olmadığından geç veya eksik iletim veya içerik ve bilgilerde eksiklik, kayıp, değişiklik veya virüs olabilir. Bu nedenle, söz konusu mesajın iletiminden dolayı, gönderen, içerikteki hata, eksiklik, doğruluğun ve gizliliğin ihlalinden veya bu yolla bilgi paylaşımı, iletimi, depolanması gibi herhangi bir kullanımından hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu mesajın içeriği yazarına ait olup, Hedef Güvenlik A.Ş.'nin görüşlerini içermeyebilir.

İlgili mesajın içeriğinde geçen Hedef Güvenlik A.Ş. ad veya namına yaratılan fikri ve sınai haklar kurumumuza ait olup, maddi ve manevi tüm hakları Hedef Güvenlik A.Ş.’de saklıdır.

Bu Siteden yararlanan herkes, bütün bu kuralları ve bundan sonra yapılabilecek değişiklikleri okuyup, kabul etmiş sayılır. 01.06.2022